



7 998 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112104 | AKS DASIS | 560055N | AVA Clever Choice | HY2328 |
| EACLIMA | 31R28094 | FRIGAIR | 01283137 | HELLA | 8MK376745621 |
| HYUNDAI | 253102E550 | HYUNDAI | 253102E570 | JDEUS | 054M34 |
| MAGNETI MARELLI | 350213127500 | MAHLE | CR909000P | NISSENS | 675063 |
| VAN WEZEL | 82002328 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (JM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59345 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 19 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Код товару | 59345 |
| Ширина решітки [мм] | 467 |