



4 243 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 105064 | AVA Clever Choice | CR2116 | CHRYSLER | 68050126AA |
| CHRYSLER | 68050126AB | EACLIMA | 31R12031 | KOYORAD | PL332491 |
| NISSENS | 61014A | VAN WEZEL | 07002116 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chrysler 300 C (LX) | Chrysler 300 C Touring (LX) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53041 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 615 |
| Код товару | 53041 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |