



4 747 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123207 | 4SEASONS | 123207A | AKS DASIS | 180037N |
| FRIGAIR | 01093124 | NISSENS | 606760 | RENAULT | 214102590R |
| VALEO | 735634 | VAN WEZEL | 43012708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) | Renault CLIO IV (BH_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550218 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 508 |
| Код товару | 550218 |
| Ширина решітки [мм] | 405 |