



4 203 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102155 | 4SEASONS | 102155A | AKS DASIS | 040057N |
| AUTOGAMMA | 107244 | AVA Clever Choice | VNA2363 | AVA Clever Choice | VW2363 |
| KALE | 358690 | KOYORAD | PL452950 | MAHLE | CR81000P |
| MAHLE | CR81000S | NISSENS | 65298 | VAN WEZEL | 58002363 |
| VW | 2H0121253A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59145A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 581 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 23 |
| Довжина решітки [мм] | 620 |
| Код товару | 59145A |
| Ширина решітки [мм] | 581 |