




5 218 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986494791 | BREMBO | P24153 | DELPHI | LP2484 |
| FERODO | FDB4832 | FORD | 1723538 | FORD | AB312L361AB |
| ICER | 182109 | KAVO PARTS | KBP4574 | LPR | 05P1768 |
| METELLI | 2209710 | TEXTAR | 2563201 | TRW | GDB2005 |
| VALEO | 601466 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford RANGER (TKE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13046080142 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 184.5 мм |
| Висота | 68.1 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A0247/3639 |
| Код товару | 13046080142 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 184,5 |