




710 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271566 | APlus | 28774AP | FAI AutoParts | SS9210 |
| LAND ROVER | RHF500130 | LAND ROVER | RHF500060 | LAND ROVER | RHF500061 |
| LEMFORDER | 3466001 | MDR | MEM8L27 | MOOG | LRSB15903 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Land Rover RANGE ROVER SPORT (L494) | Land Rover RANGE ROVER SPORT (LS) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11LR1900 |
| Виробник | AS Metal |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 11LR1900 |