



7 833 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 072069N | AVA Clever Choice | DN5452D | DENSO | DCN46038 |
| EACLIMA | 30C18059 | INFINITI | 921004GC0A | INFINITI | 921006HC0A |
| KOYORAD | CD021041 | NISSENS | 941083 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| INFINITI Q50 | INFINITI Q60 Купе |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350639 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Q60, Q50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350639 |
| Ширина решітки [мм] | 399 |