



3 996 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 072052N | AUTOGAMMA | 107186 | AVA Clever Choice | DN5401D |
| AVA Clever Choice | DNA5401 | DENSO | DCN46021 | EACLIMA | 30C18047 |
| JDEUS | 719M74 | KOYORAD | CD020616 | NISSAN | 921001KC0A |
| NISSAN | 921003DD0A | NISSENS | 940384 | THERMOTEC | KTT110684 |
| VAN WEZEL | 13015401 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan JUKE (F15) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350422 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 487 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 487 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350422 |
| Ширина решітки [мм] | 406 |