



5 501 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43474 | AKS DASIS | 102032N | AUTOGAMMA | 105615 |
| AVA Clever Choice | HD5247 | AVA Clever Choice | HD5247D | DELPHI | CF20259 |
| DENSO | DCN40028 | EACLIMA | 30C26032 | HELLA | 8FC351310261 |
| HONDA | 80100TL1G01 | HONDA | 80100TL2A01 | KALE | 345715 |
| KOYORAD | CD080417 | MAHLE | AC610000S | NISSENS | 940114 |
| THERMOTEC | KTT110593 | VALEO | 814417 | VAN WEZEL | 25005247 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350097 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350097 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |