



5 553 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43692 | AKS DASIS | 512087N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161429 |
| AVA Clever Choice | KA5229 | AVA Clever Choice | KA5229D | DENSO | DCN43003 |
| EACLIMA | 30C36043 | JDEUS | M7650270 | KIA | 976062K600 |
| KIA | 976062K600AS | KOYORAD | CD820845 | NISSENS | 940573 |
| VAN WEZEL | 83005229 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SOUL (AM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350015 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 567 мм |
| Ширина ядра радіатора | 386 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 9,4 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,2 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 567 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350015 |
| Обмеження виробника | Halla HCC |
| Ширина решітки [мм] | 386 |