



2 441 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 2921S | APEC | DRM9224 | BORG & BECK | BBR7266 |
| MINTEX | MBD412 | NISSAN | 432063LG0A | NISSAN | 43206JX00A |
| PAGID | 61467 | TEXTAR | 94046400 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | BF616 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішня висота барабану | 57 мм |
| Діаметр отвору маточини | 114.3 мм |
| Висота | 219 мм |
| Діаметр барабана | 265 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Внутрішня висота гальмівного барабана [мм] | 57 |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 229 |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній [мм] | 265 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Загальна висота гальмівного барабана [мм] | 219 |
| Код товару | BF616 |