




13 718 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SHW Performance | AFX45002 | VAG | 4M0615301Q | ZIMMERMANN | 100338670 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4A2, C8) | Audi A8 (4N2, 4N8) | Audi A7 Sportback (4KA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 100338675 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 34 мм |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 57 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 349 |
| Код товару | 100338675 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34 |