



3 828 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986479445 | BOSCH | 0986479446 | DELPHI | BG9138RS |
| METELLI | 230980 | MEYLE | 16155234119 | MINTEX | MDC2513 |
| OPTIMAL | 702976 | OPTIMAL | 702976BS2 | RENAULT | 432000015R |
| SKF | VKBD1019 | SNR | KF15590U | SOLGY | 208034 |
| TEXTAR | 92233103 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LATITUDE (L70_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBD1030 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 81.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 81,7 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Код товару | VKBD1030 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
| Ширина [мм] | 48 |