
126 349 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATH | 622204 | ATH | 622401 | ATH | 622161 |
| ATH | 622210 | ATH | 622162 | ATH | 622221 |
| ATH | 62280520 | BM TOOLS | 31100002 | BM TOOLS | 31100001 |
| MAGNETI MARELLI | 007935013690 | MAGNETI MARELLI | 007935013715 | MAGNETI MARELLI | 007935019990 |
| MAGNETI MARELLI | 007935018165 | MAGNETTI MARELLI | 007935018165 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH |
| Код запчастини | 622400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cинxpoнізaція: | Hижня |
| Haпpугa живлeння: | 380 В |
| Poзблoкувaння cтoпopів та опускання: | Eлeктpoмaгнітне |
| Вага підйомника: | 575 кг |
| Вантажність | 4000 кг |
| Висота нижньої балки: | 20 мм |
| Висота підйомника: | 2935 мм |
| Глибина фундаменту без підлогового покриття: | ≥ 300 мм |
| Довжина задніх лап: | 920-1400 мм |
| Довжина передніх лап: | 580-1070 мм |
| Клас бетону: | У25 |
| Клас в'язкості оливи: | ISO 32 |
| Код товару | 622400 |
| Кількість анкерів: | 12 шт. |
| Максимальна висота підіймання | 1900 мм |
| Максимальна ширина автомобіля | 2600 мм |
| Модель і номінал захисту: | 3C16 A |
| Мoдель | ATH Pure Lift 2.40A 380В |
| Мінімальна висота підйому | 100 мм |
| Напруга керування | DC 24 V |
| Об'єм оливи: | ≈11 л |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Рекомендований розмір фундаментної плити: | 1,5м x 4м x 300 мм |
| Тип приводу | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Тип транспорту | Легковий |
| Час опускання | ≈35 сек (при навантаженні 1200 кг) |
| Час повного підйому: | ≈35 сек (при навантаженні 1200 кг) |
| Ширина підйомника: | 3455 мм |