



2 248 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 069005N | AUGROS | 55146351 | AVA Clever Choice | CN6279 |
| AVA Clever Choice | CNA6279 | CITROËN/PEUGEOT | 6448N3 | FRIGAIR | 06033015 |
| HELLA | 8FH351315551 | HELLA | 8FH351315551 | MAHLE | AH193000P |
| MAHLE | AH193000P | NISSENS | 707091 | NRF | 54334 |
| SCHLIECKMANN | 60096279 | VALEO | 811567 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen XSARA PICASSO (N68) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09006279 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 246 мм |
| Ширина ядра радіатора | 134 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 35 |
| Довжина решітки [мм] | 246 |
| Код товару | 09006279 |
| Ширина решітки [мм] | 134 |