




1 687 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROËN | 6448R8 | OPEL | 6448R8 | PEUGEOT | 6448R8 |
| VAUXHALL | 6448R8 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen JUMPER автобус | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть | Peugeot BOXER автобус |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54486 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 167 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 230 |
| Код товару | 54486 |
| Ширина решітки [мм] | 167 |