



750 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADB112256 | BMW | 13718613251 | FEBI BILSTEIN | 106089 |
| PURFLUX | A3080 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 7 (G11, G12) | BMW X5 (G05, F95) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400858 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 203 |
| Код товару | F026400858 |
| Ширина [мм] | 218 |