




960 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3126 | BLUE PRINT | ADBP220115 | BOSCH | S0769 |
| BOSCH | F026400769 | FEBI BILSTEIN | 182130 | FILTRON | AP1586 |
| HENGST FILTER | E1462L | LUCAS | LFAF749 | MANN-FILTER | C34002 |
| MECAFILTER | ELP9659 | MERCEDES-BENZ | 2540940200 | MERCEDES-BENZ | A2540940200 |
| MISFAT | P1121 | QUINTON HAZELL | QFA1190 | TECNECO FILTERS | AR1766PM |
| WILMINK GROUP | WG2302121 | WILMINK GROUP | WG2331331 | WIX FILTERS | WA9972 |
| WIX FILTERS | WA11659 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX5798 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 37,3 |
| Довжина [мм] | 331 |
| Код товару | LX5798 |
| Ширина [мм] | 196 |