



4 908 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 110181 | 4SEASONS | 110181A | AKS DASIS | 090145N |
| AVA Clever Choice | FD2665 | EACLIMA | 31R22143 | FORD | 1889730 |
| FORD | F1F18005HB | KALE | 355520 | KOYORAD | PL323427 |
| NISSENS | 606033 | THERMOTEC | D7G040TT | VALEO | 701682 |
| VAN WEZEL | 18012710 | VEMO | V25603015 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT CONNECT Kombi |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550120 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 546 мм |
| Ширина ядра радіатора | 351 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 546 |
| Код товару | 550120 |
| Ширина решітки [мм] | 351 |