



6 070 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112134 | AKS DASIS | 530133N | AKS DASIS | 560133N |
| AVA Clever Choice | KA2334 | DENSO | DRM41019 | HYUNDAI | 25310D3500 |
| KIA | 25310D3500 | KOYORAD | PL813466 | NISSENS | 666232 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (TLE) | KIA SPORTAGE (QL) (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550142 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 643 мм |
| Ширина ядра радіатора | 475 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 643 |
| Код товару | 550142 |
| Ширина решітки [мм] | 475 |