



7 025 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130328 | AKS DASIS | 210232N | AUTOGAMMA | 105113 |
| AVA Clever Choice | TO2496 | DENSO | DRM50045 | EACLIMA | 31R71245 |
| JDEUS | 028M85 | KALE | 342335 | KOYORAD | PL011852 |
| NISSENS | 646897 | TOYOTA | 164000L130 | TOYOTA | 164000L150 |
| TOYOTA | 164000L170 | VAN WEZEL | 53002496 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58534 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 58534 |
| Ширина решітки [мм] | 525 |