



8 552 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 121187 | AKS DASIS | 150008N | AVA Clever Choice | CT2083 |
| CHEVROLET | 20982434 | CHEVROLET | 95192591 | JDEUS | M0201290 |
| KALE | 354955 | NISSENS | 606255 | OPEL | 20982434 |
| OPEL | 4818253 | OPEL | 4819739 | OPEL | 95192591 |
| VAN WEZEL | 37012706 | VAUXHALL | 20982434 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550086 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 516 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 673 |
| Код товару | 550086 |
| Ширина решітки [мм] | 516 |