




4 157 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130290A | AKS DASIS | 210211N | AVA Clever Choice | TO2474 |
| AVA Clever Choice | TOA2474 | DENSO | DRM50026 | FRIGAIR | 01153122 |
| HELLA | 8MK376790211 | JDEUS | 028M70 | KOYORAD | PL012080 |
| MAGNETI MARELLI | 350213173100 | MAHLE | CR1869000S | NISSENS | 64692 |
| TOYOTA | 1640022200 | VAN WEZEL | 53002474 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota ALTIS седан (E15_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53766 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 600 |
| Код товару | 53766 |
| Ширина решітки [мм] | 370 |