




2 548 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 31106861151 | BMW | 31106861152 | BMW | 6861151 |
| BMW | 6861152 | FEBI BILSTEIN | 104896 | FIRST LINE | FSK8157 |
| LEMFÖRDER | 4368501 | SIDEM | 821685 | SPIDAN | 413474 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) | BMW 7 (G11, G12) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3146100048HD |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 85 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 15 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Код товару | 3146100048HD |
| Сторона монтажу | всередині |
| потрібна кількість | 2 |