



5 041 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106183 | AKS DASIS | 060064N | AVA Clever Choice | PE2423 |
| EACLIMA | 31R55128 | MAHLE | CR1603000S | NISSENS | 606055 |
| PEUGEOT | 9801253980 | VALEO | 735631 | VAN WEZEL | 40012701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 508 SW | Peugeot 508 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550027 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 538 |
| Код товару | 550027 |
| Ширина решітки [мм] | 380 |
| для номера OE | 9801253980 |