




1 275 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.L. FILTER | ALG2408 | A.L. Group | ALG2408 | AMC Filter | FFF10400 |
| AVS AUTOPARTS | FA092 | BLUE PRINT | ADBP230067 | COMLINE | EFF394D |
| FEBI BILSTEIN | 186040 | FILTRON | PS9813 | HENGST FILTER | H571WK |
| HIFI FILTER | SN70505 | MANN-FILTER | WK9078 | MOTAQUIP | LVFF867 |
| VOLVO | 31679237 | WUNDER FILTER | WB581 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo XC40 (536) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8577 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 162 мм |
| Зовнішній діаметр | 101 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 162 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 101 |
| Код товару | WF8577 |