



5 098 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43549 | AKS DASIS | 212099N | AUTOGAMMA | 107296 |
| AVA Clever Choice | TO5692 | AVA Clever Choice | TO5692D | DENSO | DCN50116 |
| EACLIMA | 30C71086 | JDEUS | 728M40 | JDEUS | M728101A |
| KOYORAD | CD010788 | NISSENS | 940361 | TOYOTA | 8846047170 |
| VALEO | 814464 | VAN WEZEL | 53005692 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota PRIUS (_W3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350415 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 293 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,3 |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 655 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350415 |
| Ширина решітки [мм] | 293 |