
111 826 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATH | 622204 | ATH | 622400 | ATH | 622401 |
| ATH | 622161 | ATH | 622210 | ATH | 622162 |
| ATH | 622221 | ATH | 62280520 | BM TOOLS | 31100002 |
| BM TOOLS | 31100001 | MAGNETI MARELLI | 007935013690 | MAGNETI MARELLI | 007935013715 |
| MAGNETI MARELLI | 007935018165 | MAGNETTI MARELLI | 007935019990 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magneti Marelli |
| Код запчастини | 007935019990 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cинxpoнізaція: | Hижня |
| Haпpугa живлeння: | 380 В |
| Poзблoкувaння cтoпopів та опускання: | Eлeктpoмaгнітнa |
| Вага підйомника: | 650 кг |
| Вантажність | 4000 кг |
| Висота нижньої балки: | 45 мм |
| Висота проставок: | 70/100 мм |
| Висота підйомника: | 2824 мм |
| Глибина фундаменту без підлогового покриття: | ≥ 300 мм |
| Довжина задніх лап: | 830-1260 мм |
| Довжина передніх лап: | 715-1330 мм |
| Клас бетону: | У25 |
| Клас в'язкості оливи: | ISO 32/46 |
| Код товару | 007935019990 |
| Кількість анкерів: | 14 шт. |
| Максимальна висота опори: | 160 мм |
| Максимальна висота підіймання | 1930 мм |
| Максимальна ширина автомобіля | 2480 мм |
| Модель і номінал захисту: | 3C16 A |
| Мoдель | MM Superlift 4000 B з рамою |
| Мінімальна висота опори: | 30 мм |
| Мінімальна висота підйому | 90 мм |
| Мінімальна висота страхування стопору: | 400 мм |
| Напруга керування | DC 24 V |
| Об'єм оливи: | 10 л |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Проставки для опори: | 2 к-т |
| Рекомендований розмір фундаментної плити: | 1,5м x 4м x 300 мм |
| Тип приводу | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Тип транспорту | Легковий |
| Час опускання | ≈45 сек |
| Час повного підйому: | ≈50 сек |
| Ширина підйомника: | 3365 мм |