



5 610 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012402772 | FEBI BILSTEIN | 104803 | ICER | 78BD35552 |
| METELLI | 231253C | MEYLE | 3835211004PD | TEXTAR | 92265825 |
| ZIMMERMANN | 150348252 | ZIMMERMANN | 150348220 | ZIMMERMANN | 150348232 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24012402392 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/0855 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330,0 |
| Код товару | 24012402392 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |