



2 220 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 159019N | CHEVROLET | 96629611 | EACLIMA | 45C54030 |
| HELLA | 8FH351511794 | KALE | 355240 | MAHLE | AH268000S |
| NISSENS | 73676 | OPEL | 4803904 | OPEL | 96629611 |
| VAN WEZEL | 37006570 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Opel ANTARA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54480 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 244 мм |
| Ширина ядра радіатора | 151 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 244 |
| Код товару | 54480 |
| Ширина решітки [мм] | 151 |