



4 881 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 806015 | AKS DASIS | 066002N | AVA Clever Choice | CN3285 |
| CITROËN | 227555 | EACLIMA | 37G10003 | NISSENS | 91106 |
| PEUGEOT | 227555 | VALEO | 818889 | VAN WEZEL | 09003285 |
| VEMO | V22600049 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C3 I (FC_) | Citroen C5 II (RC_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 310060 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Ширина ядра радіатора | 96 мм |
| Довжина ядра радіатора | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, 207, 208, C3, C5, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 96 |
| Код товару | 310060 |
| Ширина решітки [мм] | 96 |