




4 020 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NRF | 54491 | SKODA | 5C0819031 | VAN WEZEL | 58016700 |
| VW | 5C0819031 | ZEKKERT | MK5127 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Skoda YETI (5L) | VW JETTA IV (162, 163) | VW GOLF VI Variant (AJ5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B10876 |
| Виробник | Borsehung |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 0 |
| Довжина мережі [мм] | 0 |
| Код товару | B10876 |
| Ширина мережі [мм] | 0 |