



1 427 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3050 | BLUE PRINT | ADBP220061 | BOSCH | S0750 |
| BOSCH | F026400750 | FEBI BILSTEIN | 175203 | FILTRON | AP1562 |
| FORD | 5339890 | FORD | EB3G9601AA | FORD USA | 5339890 |
| MAHLE | LX5732 | MANN-FILTER | C30039 | MULLER FILTER | PA3946 |
| NAPA | NFA1512 | WIX FILTERS | WA9941 | WUNDER FILTER | WH570 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford RANGER (TKE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX5732 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Код товару | LX5732 |
| Ширина [мм] | 236 |