



4 769 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120192 | AKS DASIS | 070199N | AVA Clever Choice | DN2425 |
| EACLIMA | 31R18153 | FRIGAIR | 01213079 | JDEUS | M0190730 |
| KOYORAD | PL022899 | NISSAN | 21410JX51A | NISSENS | 68752 |
| VAN WEZEL | 33002425 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59221 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 485 |
| Код товару | 59221 |
| Ширина решітки [мм] | 418 |