



3 459 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 110081N | AUTOGAMMA | 107425 | AVA Clever Choice | MZ2254 |
| EACLIMA | 31R52112 | HELLA | 8MK376790391 | KOYORAD | PL062351A |
| MAHLE | CR1886000S | MAZDA | Z6811520YA | NISSENS | 68522 |
| VAN WEZEL | 27002254 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BL) | Mazda 3 седан (BL) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59068 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 672 |
| Код товару | 59068 |
| Ширина решітки [мм] | 376 |