



6 258 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120188 | AKS DASIS | 070170N | AVA Clever Choice | DN2407 |
| EACLIMA | 31R18148 | HELLA | 8MK376762181 | KOYORAD | PL022907 |
| MAHLE | CR1288000P | NISSAN | 21410BJ40A | NISSENS | 68774 |
| VAN WEZEL | 33002407 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59222 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 487 мм |
| Ширина ядра радіатора | 442 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 487 |
| Код товару | 59222 |
| Ширина решітки [мм] | 442 |