



6 348 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 702092 | AKS DASIS | 047054N | AUDI | 4M0145805C |
| AUDI | 4M0145805D | AUDI | 4M0145805E | AUDI | 4M0145805G |
| MAHLE | CI220000P | NISSENS | 961470 | THERMOTEC | DAW019TT |
| VAN WEZEL | 3014706 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q7 (4MB, 4MG) | Audi Q8 (4MN) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309121 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 474 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 688 |
| Код товару | 309121 |
| Ширина решітки [мм] | 474 |