



3 441 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106206 | 4SEASONS | 106206A | AKS DASIS | 060093N |
| DENSO | DRM21105 | JDEUS | RA0210680 | NISSENS | 607031 |
| OPEL | 9825332380 | PEUGEOT | 1663937680 | PEUGEOT | 9825332380 |
| VAUXHALL | 9825332380 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel CORSA F | Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550360 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 410 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | 208, Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 410 |
| Код товару | 550360 |
| Ширина решітки [мм] | 380 |