




5 827 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 105010 | 4SEASONS | 980CH12005 | AKS DASIS | 520490N |
| AVA Clever Choice | JE2007 | AVA Clever Choice | JE2037 | EACLIMA | 31R33004 |
| FRIGAIR | 01182007 | HELLA | 8MK376707371 | JEEP | 4734104 |
| JEEP | 52006644 | JEEP | 52028098 | KALE | 342080 |
| NISSENS | 609901 | VALEO | 731719 | VAN WEZEL | 21002007 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE (ZJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50202 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 502 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 38 |
| Довжина решітки [мм] | 565 |
| Код товару | 50202 |
| Ширина решітки [мм] | 502 |