




5 859 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 180006N | AKS DASIS | 180110N | AUGROS | 55020KF7 |
| AVA Clever Choice | RT2650 | FRIGAIR | 01093129 | HELLA | 8MK376777724 |
| MAHLE | CR1605000S | NISSENS | 637643 | NRF | 58394 |
| NRF | 550231 | RENAULT | 214006645R | RENAULT | 214008764R |
| RENAULT | 21400JY00A | RENAULT | 21400JY01A | VALEO | 701164 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KOLEOS (HY_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43012705 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 445 мм |
| Ширина ядра радіатора | 675 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 445 |
| Код товару | 43012705 |
| Ширина решітки [мм] | 675 |