



5 948 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106197 | AKS DASIS | 060061N | AUTOGAMMA | 107255 |
| AVA Clever Choice | PE2382 | CITROËN | 1330Z1 | DS | 1330Z1 |
| NISSENS | 636038 | PEUGEOT | 1330Z1 | VALEO | 735561 |
| VAN WEZEL | 40002382 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen DS5 | Peugeot 3008 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550368 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 378 мм |
| Ширина ядра радіатора | 88 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 378 |
| Код товару | 550368 |
| Ширина решітки [мм] | 88 |