




2 593 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 35434 | BENDIX Braking | BPD2637 | DON | PCP2318 |
| FMSI-VERBAND | 9737D2506 | HELLA | 355049611 | HELLA | 8DB355049611 |
| HELLA PAGID | 355049611 | HELLA PAGID | 8DB355049611 | ICER | 182466204 |
| MINTEX | MDB4428 | PAGID | T4608 | PAGID | T4608N |
| PAGID | T4608N56529N00 | R BRAKE | RB2466204 | RENAULT | 440609529R |
| TEXTAR | 2658904352900 | TOMEX Brakes | TX60732 | WOKING | P1887312 |
| ZIMMERMANN | 265891752 | ZIMMERMANN | 265891753 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2658904 |
| Виробник | Textar |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 102.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.4 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 45,7 |
| Висота 2 [мм] | 46,4 |
| Гальмівна система | ZF |
| Код товару | 2658904 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 102,3 |