



3 451 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 115049 | 4SEASONS | 115049A | AVA Clever Choice | KA2135 |
| DENSO | DRM43003 | EACLIMA | 31R36044 | FRIGAIR | 01333037 |
| HELLA | 8MK376790421 | JDEUS | 065M20 | KALE | 346135 |
| KIA | 253102K000 | KOYORAD | PL822503 | MAHLE | CR1889000S |
| NISSENS | 66742 | VALEO | 701624 | VAN WEZEL | 83002135 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SOUL (AM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53057 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 480 |
| Код товару | 53057 |
| Ширина решітки [мм] | 398 |
| для номера OE | 253102K000 |