




1 908 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13047055652 | ATE | 13046026692 | BLUE PRINT | ADBP420142 |
| CIFAM | 82212990 | DELPHI | LP3738 | FEBI BILSTEIN | 186399 |
| GALFER | B1G12026082 | GALFER | G1202608 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3610538 |
| HYUNDAI | 58302N7A00 | ICER | 182413 | ICER | 182421 |
| KIA | 58302N7A00 | METELLI | 2212990 | METELLI | 2213010 |
| MEYLE | 0252648718 | REMSA | 195602 | ROADHOUSE | 2195602 |
| TEXTAR | 2648401 | TEXTAR | 2648701 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13046055652 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 111.8 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Гальмівна система | Mobis |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1379/5738 |
| Код товару | 13046055652 |
| Товщина (мм) | 15,7 |
| Ширина [мм] | 111,8 |