



852 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 3419S | ASHIKA | 56H0008 | ASHUKI by Palidium | 10203150 |
| BLUE PRINT | ADG04708 | BOSCH | 0986477216 | DELPHI | BF551 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3400527 | HYUNDAI | 584111C000 | HYUNDAI | 584111C010 |
| JAPANPARTS | TAH08 | JAPKO | 56H08 | KAVO PARTS | BD3368 |
| KAWE | 7D0678 | NIPPARTS | J3400513 | TRW | DB4430 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai CLICK (TB) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BD3362 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 100 мм |
| Внутрішня висота барабану | 40 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Внутрішня висота гальмівного барабана [мм] | 40 |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 180 |
| Діаметр центрування [мм] | 62,5 |
| Загальна висота гальмівного барабана [мм] | 60 |
| Код товару | BD3362 |