



4 924 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43618 | AKS DASIS | 072047N | AUTOGAMMA | 107609 |
| AVA Clever Choice | DN5387D | DENSO | DCN46035 | EACLIMA | 30C18044 |
| JDEUS | 719M72 | JDEUS | M7190720 | KOYORAD | CD020539 |
| MAHLE | AC1050000S | NISSAN | 921003NA0A | NISSAN | 921103NA0A |
| NISSENS | 940582 | VALEO | 822646 | VAN WEZEL | 33005387 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan LEAF |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350493 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 622 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 622 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350493 |
| Ширина решітки [мм] | 341 |