



3 130 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP430119 | BREMBO | 09D97911 | FERODO | DDF2925C |
| HELLA PAGID | 8DD355135241 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302197 | JURID | 563498JC |
| LEXUS | 4351276010 | MEYLE | 30835210136PD | TEXTAR | 92304305 |
| TOYOTA | 4351206170 | TOYOTA | 4351206200 | TOYOTA | 43512F4030 |
| TOYOTA | 4351233150 | TRW | DF6916S | ZIMMERMANN | 590284053 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 590284020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Код товару | 590284020 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |