




5 572 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 723027 | AKS DASIS | 187000N | AUTOGAMMA | 403624 |
| AVA Clever Choice | RT4329 | AVA Clever Choice | RTA4329 | EACLIMA | 36A60024 |
| NISSENS | 96768 | RENAULT | 5010382814 | RENAULT TRUCKS | 5010382814 |
| VALEO | 817380 | VAN WEZEL | 43004329 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| RENAULT TRUCKS MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть | RENAULT TRUCKS MASCOTT фургон/универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30874 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 627 мм |
| Ширина ядра радіатора | 181 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 40 |
| Довжина решітки [мм] | 627 |
| Код товару | 30874 |
| Ширина решітки [мм] | 181 |