


2 637 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ELRING | 354520 | ELRING | 354522 | LYNXauto | SH0518 |
| MEC-DIESEL | 873299 | PORSCHE | 94810417405 | WILMINK GROUP | WG1284737 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE (955) | Porsche CAYENNE | Porsche PANAMERA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 354524 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 96.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 96,7 |
| Код товару | 354524 |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Товщина (мм) | 0,62 |