




764 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 713623480 | FEBI BILSTEIN | 31341 | HK | 4411 |
| KAVO PARTS | WBK8542 | METZGER AUTOTEILE | WM2035 | NIPPARTS | N4718019 |
| OPEL | 4700323 | OPEL | 9203935 | OPTIMAL | 202224 |
| QUINTON HAZELL | QWB1344 | RUVILLE | 5336 | Schaeffler FAG | 713644110 |
| SNR | R15336 | SPIDAN | 27237 | VAUXHALL | 4700323 |
| VAUXHALL | 9203935 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel AGILA (A) (H00) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA3572 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 |
| Код товару | VKBA3572 |
| Ширина [мм] | 42 |